Kobariški muzej v času zimskih šolskih počitnic

13.02.2024

Prihodnja dva tedna, do vključno 3. marca 2024, so zimske šolske počitnice. To je priložnost za nekaj dni oddiha, izlet in oglede znamenitosti, zato smo za tiste, ki boste obiskali Dolino Soče, v Kobariškem muzeju pripravili posebno ponudbo.

Vsem obiskovalcem Kobariškega muzeja, ki bodo za obisk muzeja kupili družinsko vstopnico, bomo brezplačno podarili knjižno darilo. Poleg stalne postavitve, ki smo jo v tem zimskem času nekoliko prenovili, si lahko v našem muzeju ogledate tudi dve občasni razstavi: Oskrbovalne linije - arterije soške fronte in gostujočo razstavo Muzeja narodne osvoboditve Maribor Pozabljene žrtve prve svetovne vojne – vdove, sirote in vojni invalidi.

Kobariški muzej je odprt vsak dan od 10. do 17. ure. V času počitnic smo organizirali tudi brezplačno vodenje po muzeju, vsak dan ob 11. uri. Zaželene so predhodne prijave na vodenje ( po elektronski pošti na ali po telefonu 05 389 00 00 in 041 714 072).

Vabljeni!