PCT in obisk muzeja

datum: 09.09.2021

Na osnovi Odloka o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, cepljenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-CoV-2 (Ur. list RS št. 142 z dne 4. septembra 2021) je za uporabnike izvajanje kulturnih dejavnosti, kar vključuje tudi obiskovalce muzeja, obvezno izpolnjevanje PCT pogoja!

PCT pogoj ni potreben za osebe mlajše od 12 let.

Pogoj PCT pri obisku Kobariškega muzeja prav tako ni potreben za šolske skupine (osnovne šole in dijaki), ki na ogled muzeja prihajajo organizirano v okviru letnega učnega načrta posameznega oddelka oziroma predmeta v osnovnih in srednjih šolah. Kobariški muzej izvaja obisk v ločenih skupinah (mehurčkih).

Obiskovalci v muzeju morajo obvezno nositi zaščitne maske, na voljo so sredstva za razkuževanje rok.