Pripoved vojaka s soške fronte

Nova ekskluzivna ponudba Kobariškega muzeja in partnerjev

PRIPOVED VOJAKA S SOŠKE FRONTE
Edinstvena doživetja Slovenije – Slovenia Unique Experiences

Vsak torek ob 9. uri od 4. junija 2019 dalje. Prijave sprejemamo na 05 389 00 00 ali elektronskem naslovu: , in sicer najkasneje do ponedeljka do 16. ure oziroma do popolnitve prostih mest. Cena celotnega paketa je 100 € na osebo.

Ekskluzivno voden poldnevni program vsebuje ogled Kobariškega muzeja, muzeja na prostem na Kolovratu in obisk muzeja sirarstva “Od planine do Planike”, vključno s sirarsko malico.

Ponudba je pripravljena za manjše skupine, kjer vodnik na neposreden način vodi obiskovalce skozi muzej in ostaline nekdanje vojne krajine, kjer se je v času velike vojne borilo več kot deset narodov različnih jezikov in več veroizpovedi. Pripoved tankočutno sporoča kaj je vojna in zakaj do nje ne bi več smelo prihajati.

Plakat

Fotografije: Arhiv Ustanove "Fundacije Poti miru v Posočju", foto: Jure Batagelj, in arhiv Kobariškega muzeja