Decembrsko druženje s Kobariškim muzejem in Fundacijo Poti miru - prestavljeno

01.12.2022

Obveščamo vas, da je decembrsko druženje v atriju Fundacije Poti miru na Gregorčičevi ulici 8 v Kobaridu zaradi zelo slabe vremenske napovedi PRESTAVLJENO na torek, 13. decembra 2022 od 16. do 19. ure. Od 16. ure dalje bo prost vstop v muzej, ob 17. uri pa brezplačno vodenje po muzeju.

Na dogodku vam bomo predstavili zanimivosti dediščine soške fronte, imeli bomo nagradni kviz in delavnico izdelovanja voščilnic za otroke.

Dogodek bo priložnost da pred prazniki kupite spominek, darilo ali knjigo iz bogate ponudbe trgovin Fundacije Poti miru in Kobariškega muzeja.

V spremljevalnem programu bo z nami kitarist in pevec Peter Avsenik s pesmimi priznanih slovenskih kantavtorjev. Tudi za toplo okrepčilo in prigrizek bo poskrbljeno.

Vabljeni v torek, 13. decembra 2022 na decembrsko druženje v atrij Fundacije Poti miru!