Obiščite nas tudi med prazniki

Spoštovane obiskovalke in spoštovani obiskovalci Kobariškega muzeja!

V prihajajočih prazničnih dneh bo Kobariški muzej odprt vsak dan od 10. do 17. ure. Vabimo vas, da nas obiščete in spoznavate zgodbe preteklosti tudi v času počitnic, prazničnih dni. Ogledate si lahko stalno razstavo in dokumentarni film, poleg tega pa še dve občasni razstavi: Oskrbovalne poti - arterije soške fronte ter gostujočo razstavo Med vojno in mirom - vojaška dediščina Vršiča in okolice.

Na praznične dni, 25. in 26. decembra ter 1. januarja, pa vas vabimo na brezplačen voden ogled ob 11. uri. Praznični obisk je tudi kot nalašč za nakup darila ali spominka iz naše bogato založene muzejske trgovine.

Ob tem vam voščimo tudi mirne in vesele praznike ter zdravja in optimizma polno leto 2024!