Poletni urnik - vsak dan od 9.00 do 20.00 ure

Dragi obiskovalci in obiskovalke Doline Soče!

Dolgi poletni dnevi so kot nalašč za zgodnje večerni obisk Kobariškega muzeja. V poletnem času (julija in avgusta) bo zato muzej odprt od 9.00 do 20.00. Na ta način ponujamo možnost obiska vsem tistim, ki dan preživijo na vodi ali v gorah, doživetje dneva pa lahko obogatite z obiskom muzeja.

Naj vas ponovno spomnimo tudi na vrsto ugodnosti in povezanih ponudb na območju Julijskih Alp. Za imetnike računa iz ogleda slapu Kozjak pri Kobaridu priznavamo znižano ceno vstopnine za ogled muzeja. Kobariški muzej je vključen tudi v ponudbo kartic Julijske Alpe za Dolino Soče in Bohinj. Imetniki kartic imajo brezplačen vstop v muzej. S kartico Gost Gorij imajo obiskovalci 10 % popust pri vstopnini v muzej. Medsebojni popust v višini 10 % se tudi letos dalje priznava obiskovalcem znamenite soteske Vintgar pri Bledu. Tako imenovana "Naj muzeja Julijskih Alp" - Kobariški muzej in Slovenski planinski muzej si prav tako priznavata medsebojni 10 % popust, možen je tudi nakup skupne vstopnice. V veljavi so tudi 20 % medsebojni popusti med Kobariškim muzejem, Pomnikom braniteljem slovenske zemlje na Cerju na Krasu ter Parkom miru na Sabotinu.

Vabljeni, da nas obiščete!