Urnik v septembru

31.08.2022

S septembrom Kobariški muzej prehaja na jesenski delovni čas, muzej je za vas odprt vsak dan med 9. in 18. uro. Ogled muzeja je možen tudi izven tega urnika ob prehodni rezervaciji. Jesen je najlepša, dnevi so sicer krajši, ni več vročine, celo gneče, ki nas ne navdušuje preveč, ni več. Zato vas vabimo, da na svojih poteh v Zgornjem Posočju obiščete znameniti Kobariški muzej z enkratno zbirko in pripovedjo dediščine soške fronte. Poleg obiska muzeja vam nudimo tudi vodene oglede muzeja, italijanske kostnice pri sv. Antonu na slikoviti in razgledni vzpetini tik nad zgodovinskim Kobaridom, Kobariške zgodovinske poti, muzeja na prostem na Kolovratu ali druga vodenja po vaših željah. Dobrodošli!